Sultan Çifliği Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Sultan Çifliği Adak Kurbanlık ,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Sultan Çifliği adak fiyatları, Sultan Çifliği acil adak, Sultan Çifliği acil kurbanlık, Sultan Çifliği adak, Sultan Çifliği en ucuz adak, Sultan Çifliği en uygun kurbanlık, Sultan Çifliği En Uygun Kurbanlık Fiyatları, reşadiye mahallesi Kurbanlık Keçi, Sultan Çifliği kurbanlık kuzu, Sultan Çifliği ucuz kurbanlık