Acıbadem Adak Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Acıbadem  bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Acıbadem Mahallesi adak fiyatları, Acıbadem Mahallesi acil adak, Acıbadem Mahallesi acil kurbanlık, Acıbadem Mahallesi adak, Acıbadem Mahallesi en ucuz adak, Acıbadem Mahallesi en uygun kurbanlık, Acıbadem Mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Acıbadem Mahallesi Kurbanlık Keçi, Acıbadem Mahallesi kurbanlık kuzu, Acıbadem Mahallesi ucuz kurbanlık