Bulgurlu Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Bulgurlu mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Bulgurlu mahallesi adak fiyatları, Bulgurlu mahallesi acil adak, Bulgurlu mahallesi acil kurbanlık, Bulgurlu mahallesi adak, Bulgurlu mahallesi en ucuz adak, Bulgurlu mahallesi en uygun kurbanlık, Bulgurlu mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Bulgurlu mahallesi Kurbanlık Keçi, Bulgurlu mahallesi kurbanlık kuzu, Bulgurlu mahallesi ucuz kurbanlık