Dumlu Pınar Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Dumlu pınar bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Dumlu pınar mahallesi adak fiyatları, Dumlu pınar mahallesi acil adak, Dumlu pınar mahallesi acil kurbanlık, Dumlu pınar mahallesi adak, Dumlu pınar mahallesi en ucuz adak, Dumlu pınar mahallesi en uygun kurbanlık, Dumlu pınar mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Dumlu pınar mahallesi Kurbanlık Keçi, Dumlu pınar mahallesi kurbanlık kuzu, Dumlu pınar mahallesi ucuz kurbanlık