Ekşioğlu Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Çatalçesme mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

ekşioğlu mahallesi adak fiyatları, ekşioğlu mahallesi acil adak, ekşioğlu mahallesi acil kurbanlık, ekşioğlu mahallesi adak, ekşioğlu mahallesi en ucuz adak, ekşioğlu mahallesi en uygun kurbanlık, ekşioğlu mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, ekşioğlu mahallesi Kurbanlık Keçi, ekşioğlu mahallesi kurbanlık kuzu, ekşioğlu mahallesi ucuz kurbanlık