Madenler Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Madenler mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Madenler mahallesi adak fiyatları, Madenler mahallesi acil adak, Madenler mahallesi acil kurbanlık, Madenler mahallesi adak, Madenler mahallesi en ucuz adak, Madenler mahallesi en uygun kurbanlık, Madenler mahallesi En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Madenler mahallesi Kurbanlık Keçi, Madenler mahallesi kurbanlık kuzu, Madenler mahallesi ucuz kurbanlık