Ataşehir Atatürk Mahallesi Mahallesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ataşehir Atatürk Mahallesi mahallesi bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Ataşehir Atatürk Mahallesi acil adak, Ataşehir Atatürk Mahallesi acil kurbanlık, Ataşehir Atatürk Mahallesi adak, Ataşehir Atatürk Mahallesi adak kesim yeri, Ataşehir Atatürk Mahallesi kurbanlık, Ataşehir Atatürk Mahallesi kurbanlık koç, Ataşehir Atatürk Mahallesi kurbanlık kuzu, Ataşehir Atatürk Mahallesi ucuz adak, Ataşehir Atatürk Mahallesi ucuz kurbanlık, Ataşehir Atatürk Mahallesi akika adak