Turgut Reis Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ortadağ bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

turgut reis mahallesi acil adak, turgut reis mahallesi acil kurbanlık, turgut reis mahallesi adak, turgut reis mahallesi adak kesim yeri, turgut reis mahallesi kurbanlık, turgut reis mahallesi kurbanlık koç, turgut reis mahallesi kurbanlık kuzu, turgut reis mahallesi ucuz adak, turgut reis mahallesi ucuz kurbanlık, turgut reis mahallesi akika adak